Выберите страну:   Выберите курорт:

Отзывы туристов о Македонии


Общая информацияДокументы для въездаДостопримечательности
КлиматНациональная кухняДеньги
Советы отдыхающимВажные контактыПолезные ссылки
ФотогалереяОтзывы туристовВыставки


Отзывы о Македония
 1 
Марина  12.09.11 16:27
Вже рік поспіль ми з друзями з Праги, де я особисто побувала близько 10 разів, прагнули відпочити десь на Балканах. Чорногорія та Хорватія туристичними агенціями пропонувалася без проблем і вельми настирливо. Одного вечора, отак сидячи і розглядаючи фото та читаючи відгуки тих, хто вже побував на Балканах, натрапила на відгук українських журналістів про подорож до Македонії «Маки і мачо» (його й зараз легко знайти за допомогою будь-якого пошуковика), потім була вельми стійка і емоційна асоціація з македонським співаком Тоше Проескі, якого не могла забути ще з «Євробачення» разом з Русланою, потім з країною, яка дала світові Матір Терезу, потім була звістка, що Македонія постійно відміняє візи для українців на літо... Словом, оскільки я в душі є ще й яким романтиком, одразу визначила країну подорожі. І хоча торік виявилося, що прямого авіарейсу до Македонії в нас немає, і ми в результаті поїхали до Казахстану, однак думка про Македонію глибоко засіла до голови.
Рік поспіль ми з тими ж друзями знову вирішували куди б поїхати відпочити, і хоча вони вперто пропонували Кіпр або Грецію, я згадала про свої плани на Македонію і так насідала, що вони погодилися. Не завадило навіть те, що, судячи з відгуків у Інтернеті, хто відвідав хоч раз Македонію, назавжди може попрощатися з відвідинами Греції – політика, політика… Почали ми по-тихенькому планувати свою дорогу, і виявилося, що в плані дістатися до цієї країни нічогісінько не змінилося – не те що чартерів до Охриду (курорту в Македонії), а навіть прямих авіарейсів до столиці Македонії Скоп’є з України не завелося. Різні сайти пропонували лише пересадки чи то у Відні, чи у Будапешті, чи в Белграді, чи ще десь. Найдешевші варіанти передбачали пересадку більш ніж з 10-годинною перервою, а найдорожчі – максимум 1,5 години. Однак вже жодні складнощі на дорозі до омріяної Македонії не стояли в заваді! Якщо вона вже вдруге сама приходить на думку – значить, так тому і бути – нічого не буває надаремно…
Не довго думаючи, я обрала (як потім виявилося, і не прогадала) авіарейс Київ-Відень-Скоп’є з годинною пересадкою. Сергій же, який постійно проживає в Чехії, запланував поїхати з Праги до Відня на автобусі, де й мав приєднатися до мене і вже разом летіти до Македонії. Останнім пунктом у підготовці подорожі було поцікавитися у австрійському посольстві чи не потрібна буде мені австрійська транзитна віза. Через дводенні більш ніж настирливі намагання додзвонитися до візового відділу, я нарешті дізналася, що при 1,5 годинній пересадці така віза непотрібна. Сергій бронює кімнату у віллі в Скоп’є. Що ж – в дорогу!!!
І от я вже в «Борисполі». Через дуже вранішній час (близько 5.00) і невелику кількість пасажирів у цьому напрямку, першою реєструюся на авіарейс. Пані на реєстраційній стійці уточнює, куди я прямую, і видає відразу два посадкових талони на віденський і скоп’євський рейси, про що я інформую Сергія через смс. Вже на паспортному контролі дівчина-прикордонник також цікавиться моїм напрямком подорожі, і вго
Галина  12.10.10 15:02
я в Македонии работала в течение всего 2007 года
Мне там понравилось - красивых мест много, экзотика, горы, конечно же озеро Охрид - красивейшее место, там паломничество туристов.
Понравились сами македонцы- своей сдержанностью, приветливым отношением
Очень понравилась македонская кухня, выпечка,всякие сладости, рыба пастрамка-форель и ,т,д.
в общем хотелось бы еще побывать там
Но что поражает в Скопье - много мусора, много цыган, роющихся в этом мусоре
 1 

     
Имя:  
E-mail:  
Сообщение:  все горящие туры

Горящие туры

Название тура/отеля Стоимость
\"\"

Статьи о Македонии

Голосование
Вы уже успели съездить отдохнуть? Да Нет ещё Я сейчас отдыхаю Даже не собираюсь   показать вопросы в архиве
Я хочу получать информацию о
горящих турах и акциях авиакомпаний
Подписка добавлена. Спасибо.